PL EN SE

Monter rusztowań

Opis

Zakres obowiązków

Wymagania

  • doświadczenia (uprawnienia ByggSTAR, STIB) – warunek konieczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/szwedzkiego, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • przejazd z Polski do Szwecji i powrót ze Szwecji do Polski
  • codzienny dojazd na budowę
  • zakwaterowanie w samodzielnych domach
  • rotację w systemie 4:1 lub 5:2
  • ubrania robocze oraz sprzęt osobisty BHP
  • stawka od 58 zł netto/h

Pracuj z nami

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szwecja praca przy rusztowaniach